you can look here https://www.rolexmallsale.com/. more helpful hints best luxury replica watches. my response replica watches. company website https://www.watchreplica.cn. For Sale best replica watch website. discover this info here high quality rolex replica. Under $49 https://fakewatcherolex.com/. read richard mille replica ebay. why not try here knockoff watches. helpful resources https://www.watch-armani.com/. Bonuses perfect rolex. this website aaa replica watch. Who makes the best replica watches USA. Under $39 replica patek philip. favorite replica omega watches. Under $69 franck muller replica. check these guys out hublot meca 10 replica. special info petswatches.com. best value https://www.bankbellross.com/.
well-known richard mille rm 27 02 nylon 40mm mens online store.supply cheap cigarrillo electronico philip morris.

MenuNapsali o násJazzový festival JAZZ A LITTLE OTHERWISE 2014,

Lanškrounské listyJAZZ A LITTLE OTHERWISE 2014, Lanškroun, 14. ročník

www.lanskrounsko.czONE BRAIN u Zbigniewa Czendlika na farní zahradě

Na pozvání Zbigniewa Czendlika vystoupila kapela ONE BRAIN na farní zahradě.

www.lanškrounsko.czHudební portál časopisu MUZIKUS

Muzikus.czONE BRAIN opět koncertuje

Lanškrounské listy č.22/2010MF Dnes - Jsme průkopníky jazzpopou, říkají One Brain

Mladá Fronta Dnes, březen 2006Lanškrounské Listy - One Brain si zahrál v Praze

Lanškrounské Listy, únor 2006Orlické noviny - Kapela One Brain slaví pět let

Orlické noviny 11/2004Muzikus: Seznamte se - One Brain

Muzikus 7/2003Jazz a little otherwise

Těmito řádky se vracím k prvnímu ročníku jazzového festivalu Jazz a little otherwise Lanškroun 2001, který se pořádal v pátek 16.3.2001 na lanškrounském zámku. V průběhu večera se vystřídaly tři kapely, které se zabývají netradičním provedením jazzu a kombinacemi různých hudebních stylů s jazzovými prvky. Úvodní slovo a průběh festivalu brilantně konferoval Karel Pokorný, který po zahájení festivalu uvítal na scéně první skupinu BLUES.ex ze Žďáru nad Sázavou. Skupina hned od začátku nasadila celkem slušnou laťku. Hráli vlastní svižný repertoár, ve kterém jsme mohli slyšet kromě jazzových partů a blues také funky. Kromě šlapající kapely zpěvačka Alena Landsmannová také předvedla velmi dobrý výkon na příčnou flétnu. Po hodinovém koncertu a krátké zvukové zkoušce přišla na scénu domácí kapela One Brain, tentokrát pouze jako kvartet. Úvod jejich setu obstarala průzračna skladba Pod hvězdami, která nastartovala zajímavý styl pohybující se mezi scénickou muzikou, jazzem, latinou i popem. Profesionálně odvedená práce členů kapely, zajímavé aranže a melodické party nenechaly na pochybách žádného z posluchačů. Závěr večera obstarali skvělí Eggnoise z Prahy. Jejich veselá , kultivovaná a přesná muzika roztančila málem všechny v hledišti. Uznání zaslouží oba zpěváci (Benja a Hrášek), kterým to fakt zpívá. Na závěr je nutné poděkovat zvukaři Miloši Fišerovi, který perfektně nazvučil sál lanškrounského zámku - chvílemi se zdálo, že se hraje na playback. Nesmím zapomenout poděkovat všem sponzorům, bez kterých by se tento vydařený jazzový festiválek nekonal, a poděkování zaslouží i zaměstnanci Kulturního centra.
Jak jsme si mohli přečíst i v Orlických novinách dne 20.3.2001, byl to večer kvalitní muziky a tzv. fajnšmekři se přišli určitě na své. Věřím, že ti, co se řišli podívat a zaposlouchat do široké škály jazzových variací, odcházeli spokojeni.
Takže na shledanou na II. ročníku Jazz a little otherwise - Lanškroun 2002.

Lanškrounské listyFestival/Na L.R.Roll křtila kapela One Brain cédéčko

Lanškroun - V areálu zámku se v sobotu uskutečnil druhý ročník hudebního festivalu L.A.Roll. Divákům, kterých bylo odhadem kolem stovky, zahrály kapely White Shadows z České Třebové, Kalokagathia z Lanškrouna, Washington WC z Litomyšle, ve finále One Brain a CHE.cz, obě z Lanškrouna. Příjemným překvapením byla skupina Vlna 900 z Litomyšle, která přijela místo ohlášené Omakalamuhopotajmu, protože její bubeník se zlomil nohu.
Během večera se uskutečnil křest nového CD jazzrockové kapely One Brain - Anomaly, pokřtili ji starosta Lanškrouna Ladislav Maixner a písničkář, scénárista a roducent Pavel Foltán. Do Lanškrouna přijel z Brna se svým bandem.
Pořadatelé hodnotí festival jako pohodový, s výkonem kapel byli stejně jako publikum spokojení. Krátké přerušení a následně i zdržení programu si vyžádaly svatby, které se konaly v blízké obřadní síni. Výběr kapel na festival měla na starosti lanškrounská CHE.cz. Jak nám řekl její manažer Jiří Mann, CHE.cz chystá na konec září podobnou akci do Žamberka. Festiválek připravuje na sobotu 30.9. do žamberské hospody Na kopečku. Rockového večera by se měly kromě CHE.cz zúčastnit i kapely Vlna 900, Washington WC, Sebastian a Sedm ryb.
V září čeká skupinu víc koncertů, v pátek od 18 hodin vystoupí na hřišti u českotřebovského gymnázia jako předkapela Walk-Choc-Ice. O den později od 20:30 bude hrát v Dolním Třešňovci před Visacím zámkem. Za týden 9. Září si zájemci mohou přijít skupinu poslechnout na Lanškrounskou kopu, na náměstí bude hrát od 21 hodin.

(Orlické noviny)Skupina One Brain boduje!

Lanškrounská jazzrocková skupina One Brain, působící při KC Lanškroun, zahájila ve středu 18. října 2000, v rámci "free scény", mezinárodní jazzový festival "JAZZ GOES TO TOWN" v Hradci Králové, na kterém vystoupily m.j. GUSTAV BROM BIG BAND (CZ), RUDY LINKA TRIO (US), ALBER KREUZER a RUBBERFINGER (A) a řada dalších jazzových veličin. One Brain sklízel během koncertu zasloužený potlesk publika, o přestávce jej navštívil hudební dramaturg pan Martin Brunner s dalšímy členy festivalového výboru. Všichni vyslovili příjemné překvapení nad výkonem mladé kapely. Pro One Brain byla účast na tomto festivalu obrovskou ctí a podle reakcí publika určitě nezklamal.
O tom, že lanškrounská jazzrocková skupina vešla v povědomí muzikantské veřejnosti, svědčí např. článek uveřejněný v odborném časopise MUZIKUS č. 10/2000 a pozvání dramaturgie 4. ročníku nymburského festivalu JAZZYK, který se bude konat 25.11.2000.
Kulturní centrum v Lanškrouně připravuje na 13. prosince 2000 charitativní vánoční koncert skupiny One Brain s názvem "JAZZ TROCHU JINAK". Výtěžek koncertu skupina věnuje dětskému domovu.
Více informací o kapele se dozvíte na internetu http://onebrain.che.cz

Zdeněk Hlaváč (Lanškrounský zpravodaj)Křest CD lanškrounské jazzrockové skupiny ONE BRAIN

V sobotu 26.8.2000 se na nádvoří lanškrounského zámku v rámci 2. ročníku hudebního festivalu L.A. Roll uskutečnil křest profilového CD lanškrounské jazzrockové skupiny ONE BRAIN. Mezi váženými hosty křtu byl Doc. Ing. Ladislav Maixner, CSc - starosta města Lanškrouna a známý brněský písničkář, dramaturg a producent JUDr. Pavel Foltán se svým bandem, kteří CD pokřtily. Skupina ONE BRAIN patří mezi hrstku jazzrockových kapel v České republice, které hrají výhradně vlastní repertoár. "Jsme velmi rádi, že si naše hudba nachází čím dál větší přízeň u posluchačů" , řekl mi umělecký vedoucí skupiny Ilja Michalec.
Udělali jste první krůček k popularitě, jaké jsou další plány ? "V první řadě se zaměříme od září na jazzové a vícežánrové kluby a pokud bude štěstí přát, tak se zúčastníme hudebních festivalů a soutěží. Chceme dále oslovit Český rozhlas a televizi a vůbec ukázát, že v Lanškrouně jsou dobří muzikanti. Při této příležitosti bych chtěl ještě jednou poděkovat všem sponzorům, kteří se podíleli na vzniku CD (viz booklet CD), protože bez jejich pomoci lze těžko dobře natočit a ještě vydat na nosiči".
Naši posluchači se mohou dozvědět další informace o skupině ONE BRAIN na internetu na stránce http://onebrain.che.cz.
Co dodat na závěr ? Držíme palce !!!

Miloslav Krňávek (Lanškrounský zpravodaj)

© 2010-2011 One Brain